How to a $1.99 bag of perogies taste like a gourmet meal!

I love perogies, but I cannot see myself ever making homemade ones. They take up an entire day, and actually cost quite a bit of money once you do the math. No, I am more of a “buy a bag of perogies for $1.99 and figure out how to make them amazing” kind of person!Continue reading “How to a $1.99 bag of perogies taste like a gourmet meal!”